Foto's van het KaWaKa, 2005 op de Stierop bij het Alkmaardermeer
(Dik Parlevliet)
Abel Tasmanwacht
Bestevaerwacht
Dorus Rijkerswacht
Julianawacht
Bestevaerhorde
Julianahorde
Totaal en kampstaf Sleep

Zeilboten

1  terug naar overzicht volgende foto B0 

Abel Tasmanwacht
Zeemeeuwen:  Jon Onderwater, Kees de Vreugd, Tim Witteveen, Gert van Duijn
Stevan Sneider


2 terug verder B2 

Stormvogels:  Thom Bergh, João Paulo Heemskerk, Rick van der Gugten, Rooy van Rijn
Jeroen van der bent, Martin de Vreugd


3 terug verder B4 

Otters:  Lars Korpershoek, Robbert Jan van der Plas, Mike Koot, Jay Verdoes, Mitchel Koster, Teun Krijgsman


4 terug verder A36 

Leiding:  Peter Beekhuis, Pieter van Delft, Hans van der Kraan,
Arjan Pols, Bart Vooijs

5 terug verder B23 

Bestevaerwacht, Dolfijnen.  Marjolein Boezaard, Iris Kamminga,  Marigje Haasnoot, Anne Vreeburg, Anneliese Snijder
Emmely O'Niell, Josine Heynen, Elian Smit


6 terug verder B24 

Zeerobben.  Niels van den Burg, Dominique Snellenburg, Gijsbert-Jan van Rhijn
Alex Hoek, Roy van Arkel


7 terug verder  B25

Bruinvissen. Rik Hazekamp, Sam van Wijk, Brian van Ruler, Hans van den Burg, Frank Berkhey, Martin Nijgh


8 terug verder B26 

Inktvissen.  Merel van Velzen, Marisca Heemskerk, Susanne Ouwehand, Maryanne Snijder
Brit Star, Francine Smit, Youfa van den Oever


9 terug verder C4 

Leiding.  Marc van Ruler, Maayke van Ruler, Nicolien Ouwehand, Jan Maarten van der Oever, Martine van den Berg, Arie Haasnoot, Arjan Snijder

10 terug verder B33 

Dorus Rijkerswacht
Sperwers:  Marcel Driebergen, Leendert van der Plas, Dirk van der Plas, Jelmer Bloot
Lars Rezelman


11 terug verder B34 

Spechten:  Floris van der Plas, Tim Hoek, Alexander van Zetten, Eric Rotteveel, Kevin van Duijn, Michiel Wolthaus


12 terug verder B35 

Valken:  Pieter van der Bent, Hein Schaap, Thijs van der Bent, Chris Westheide, Peter Kralt, Wilco Geelhoed


13 terug verder B36 

Arenden:  Henk van Rhee, Maarten Hoek, Glenn Kromhout, Elwin Kamminga, Robert Jan Schotten


14 terug verder C1 

Leiding:  Jeroen Hoek, Matthijs van Duijvenboden, Maarten Kreft, Gerwin Sip, Albert Jaap van Duijvenbode

15 terug verder C5 

Julianawacht, Zeehonden.  Max Flikweert, Mark Beelo, Bert de Gunst, Willem Imthorn
Wilfred Versteeg, Kornee Kleijwegt


16 terug verder C6 

Wulpen.  Richard de Best, Kelvin van der Boon, Thomas Meijvogel, Erwin Scheepmaker
Killian Bijster, Martijn Vooijs, Ruben van Beelen


17 terug verder C8 

Stormvogels. Pieter den Hertog, Corné Scholten, Danny Westgeest
Jeroen de Vissser, Bert Verhoef, Rick Jonker, Tom Flikweert


18 terug verder C10 

Alken.  Maarten Pauw, Sjoerd van der Oever, Rubin van Velzen, Niek van Beelen, Mike van Duyn


19 terug verder A35 

Leiding.  Joost van der Gugten, Vincent Pullens, Jacob van der Meij, Mark Ruis, Daniel Krijgsman
Christiaan van Vliet, Jaap Nijgh

20 terug verder C22 

Julianahorde, nest rood. Dennis van Klaveren, Wouter Beeloo, Stefan de Ruiter, (Niels van der Plas staat niet op de foto)


21 terug verder C23 

nest zwart, Tim Ouwehand, Ben Versteeg, Marijn Spierenburg


22 terug verder C24 

nest grijs.  Joël van der Mey, Pim Spierenburg, Raymond van der Gugten, Nick Ouwehand, Jochem Zandbergen


23 terug verder C25 

nest bruin  Julien van Zetten, Stefan Kaagman, Willem den Hertog, Max van der Mey, Rick Kalee, (Rik Ouwehand staat niet op de foto)


24 terug verder C33 

Leiding.  Tha, Baloe, Kigo, Dholé, Sahi (hangend), Rama en Phaona

25 terug verder C26 

Bestevaerhorde, nest rood,   Mitchell Heemskerk,   Michel Schaap,   Eric den Hollander


26 terug verder C27 

nest zwart,   Gerard de Wilde,   Christian Wolthaus,   Tim Hogewoning,   Thijs Zandbergen,   Ruben Zitman


27 terug verder C28 

nest grijs,   Ryan van der Oever,   Cor van der  Bent
Gijs Dubbeldam,   Arno Kamminga,   Bas Guyt,   Patrick Vooys


28 terug verder C29 

nest bruin,  Jordi Kuyt,   Rens van der Burg,   Bart van der Plas,   Tim van der Helm


29 terug verder C34 

Leiding: Chil, Ferao, Sona (Jan Brussee,  Willem Kuyt,   Laura Hazekamp)

30 terug verder A27

Alles


31 terug verder A28 

-


32 terug verder A29 

-


33 terug verder A30 

-


34 terug verder C13 

Wilde Vaart.  Piet Uphoff, Bas te Feber, Gert van Beelen, Roy van Duyn, Brian Hazekamp, Marcel de Vries, Marcel de Vries, Joyce van Arkel, Nathalie Schrijvers, Jaap Kreft, Christaan Hoek, Judith Houwaard, Marloes van der Linden, Frank Vooijs, Daniel Brouwer.


35 terug verder C35 

Kookstaf.  Christiaan Pen, Arie van Rijn, Ingrid Guijt, Arianne Pen, Bouwe Guijt, Dirk Elsgeest.


36 terug verder  

Kampstaf.  Bert-Rik de Zwart, Mark Barnhoorn, Gert de Zwart, Martin Ouwehand, Leon van Dijk, Rens van Rijn


37 terug verder  

De sleep naar Alkmaar


38 terug verder  

-


39 terug verder  

-


40 terug verder  

-


41 terug verder  

De Boten. De Wilde Vaert


42 terug verder  

Abel Tasman


43 terug verder  

Bestevaer


44 terug verder  

Juliana


45 terug verder  

Dorus Rijkers


46 terug verder  

-