Leiding Bestevaerhorde, per 1 jan. voorzover gereconstrueerd kon worden. Leeg = geen gegevens
jaar zomerkamp teamleider leiders voorzitter aantal waaruit
             
1952 Maarn Feiko Kalsbeek Kees Schuitenmaker     Jullogb 9-51
1953 Hilversum Nel Vöge        
1954 Bilthoven Nel Vöge        
1955 Groenekan Nel Vöge        
1956 Woudenberg Nel Vöge        
1957 Austerlitz Nel Vöge        
1958 Amersfoort Nel Vöge        
1959   Nel Vöge M. Vöge     PVC 10-58
1960 Bilthoven Nel Vöge       Jul troepslogb 3-60
1961 geen  Nel Vöge        
1962 Oud-Leusden Nel Vöge G.H. Meirink, A.B. Moerenhout P. Vöge-Iking 24 leidingPC 1-62
1963 geen  Nel Vöge       PVC
1964   Nel Vöge Maartje van der Klooster, C.J. Berkheij P. Vöge-Iking 22 leidingPC 1-64
1965 geen  Nel Vöge Maartje van der Klooster, C.J. Berkheij P. Vöge-Iking 24 leidingPC 1-65, contact 9-64
1966 Lisse Maartje van der Klooster C.J. Berkheij M van der Klooster 17 leidingPC 1-66
1967 Heemskerk Maartje van der Klooster T. van der Bent M van der Klooster 16 leidingPC 1-67
1968   Maartje van der Klooster T. van der Bent M van der Klooster 27 leidingPC 1-68
1969 Baarn Maartje van der Klooster        
1970 Barneveld          
1971 geen           
             
             
             
1975 Alkmaar Piet van Arkel        
1976 Zeist Frans van der Berg Rina van Rijn, Ria Visser   14 leiding 1-76, leden 1-76
1977 Apeldoorn Frans van der Berg Rina van Rijn, Ria Visser, Klaas Haasnoot   31 leden 76?
1978 Lisse Frans van der Berg Rina van Rijn, V. Groeneveld   24 leden 1-78
1979 Arnhem Ria Visser Rina van Rijn   28 leden 1-79
1980 Bavel Ria Visser Rina van Rijn, Corrie Duyndam   28 leden 1-80
1981 Nunspeet Ria Visser Rina van Rijn, Corrie Duyndam   32 leden 1-81
1982 Apeldoorn Corrie Duindam Claus Schaap, Dorette van Arkel, Koos Varkevisser   26 leden 1-82
1983 Zeist Corrie Duindam Claus Schaap   19 leden 1-83
1984 Bavel Corrie Duindam Jeroen Berlemon   21 leden 1-84
1985 Arnhem Corrie Duindam Jeroen Berlemon, Simone van der Plas   21 leden 2-85
1986 Lelystad Corrie Duindam Jack Haasnoot, Margriet Visser   19 leden 1-86
1987 De Bilt Roel Voigt Jack Haasnoot, Margriet Visser, Dick Elsgeest   27 leden 1-87
1988 Dongen Roel Voigt        
1989 Apeldoorn Roel Voigt        
1990 Lisse Roel Voigt        
1991 Venlo Roel Voigt        
1992 Zeist Roel Voigt        
1993 Delft Roel Voigt        
1994 Venlo Roel Voigt        
1995 Best Roel Voigt        
1996 Apeldoorn Roel Voigt        
1997 Lisse Roel Voigt        
1998 Venlo Willem Kuyt Jan Brussee, Henny Duijn, Cornelis Haasnnot, Ewout Voigt, Angela Westering   38 leden 7-98
1999 Haaksbergen Willem Kuyt Chil Jan Brussee, Henny Duyn, Cornelis Haasnoot   33 leden 12-99
2000 Best Willem Kuyt Jan Brussee, Henny Duijn, Cornelis Haasnnot, Jeroen Hessel   24 leden 11-99
2001 Rijssen Willem Kuyt Jan Brussee, Cornelis Haasnnot, Jeroen Hessel, Thijs Noyons   26 leden 12-00
2002 Assen Willem Kuyt Jan Brussee, Cornelis Haasnnot, Laura Hazekamp, Jeroen Hessel, Peter Kralt   30 leden 12-01
2003 Heerde Willem Kuyt Jan Brussee, Cornelis Haasnnot, Laura Hazekamp,J eroen Hessel, Peter Kralt   30 leden 12-02
2004 Roden Willem Kuyt Chil Jan Brussee, Cornelis Haasnoot, Jeroen Hessel, Laura Hazekamp    31 leden 9-03
2005   Willem Kuyt Chil Jan Brussee, Cornelis Haasnoot, Jeroen Hessel, Laura Hazekamp    32 leden 10-04