Leiding Abel Tasmantroep/wacht, per 1 jan. voorzover gereconstrueerd kon worden. Leeg = geen gegevens
jaar zomerkamp schipper stuurlieden opperbootslieden Voorzitter aantal Waaruit
1945 geen            not groepsrd
1946 Weerselo Gerrit Hogewoning Her Hagewan, Koos Colpa       jaar e-46
1947 Ootmarsum Niek Ravensbergen geen     13 jaar e-46/47
1948 Maarn Niek Ravensbergen W. Elskamp     13 jaar e-47/48
1949 Stroe Niek Ravensbergen W. Elskamp       jaar e-48/49
1950 Terhorne Niek Ravensbergen Snijder     13 jaar e-49/50
1951 Nieuwkoop Niek Ravensbergen   Jan Huizing Niek Ravensbergen 20 jaar e-50, logb zeemeeuw
1952 Nieuwkoop Niek Ravensbergen Jan Huizing       logb zeemeeuwem
1953 Nieuwkoop Niek Ravensbergen Moerenhout?       logb spechten
1954 Nieuwkoop Niek Ravensbergen Elskamp, Kees Houwaard, Jan Moerenhout       logb Alligators
1955 Vinkeveen Niek Ravensbergen de Konink        
1956 Vinkeveen Niek Ravensbergen          
1957 Nieuwkoop            
1958 Nieuwkoop            
1959 Nieuwkoop Kees Houwaard geen   Niek Ravensbergen   PVC 10-58, logb Zeehonden, Bevers
1960 geen      J. van Beelen (inst 10-59)     Logb Bevers 10-59
1961 Nieuwkoop Niek Ravensbergen Reitsma (vertrek 1-61), Jan van Beelen Piet Ketting     Logb Bevers 1-61
1962 Nieuwkoop Niek Ravensbergen J. van Beelen, J. van Duyn, S. Reidsma   Niek Ravensbergen 30 leidingPC 1-62
1963 Nieuwkoop Niek Ravensbergen          
1964 Nieuwkoop Niek Ravensbergen Jan van Beelen   Niek Ravensbergen 24 leidingPC 1-64
1965 Nieuwkoop geen Niek Schaap, Leen Parlevliet, Niek Ravensbergen   Niek Ravensbergen 23 leidingPC 1-65
1966 Nieuwkoop geen Niek Schaap, Leen Parlevliet, Niek Ravensbergen   Niek Ravensbergen 24 leidingPC 1-66
1967 Nieuwkoop geen Niek Schaap, Leen Parlevliet, Niek Ravensbergen, Arie Ouwehand   Niek Ravensbergen 15 leidingPC 1-67
1968 Nieuwkoop Niek Schaap Leen Parlevliet, Niek Ravensbergen, Arie Ouwehand   Niek Ravensbergen 18 leidingPC 1-68
1969 Nieuwkoop            
1970 Nieuwkoop            
1971 Nieuwkoop            
1972 Nieuwkoop            
1973 Nieuwkoop+Abel zie Dorus      
1974 Nieuwkoop+Abel zie Dorus      
1975 Vinkeveen Arend Hoek          
1976 Nieuwkoop Arend Hoek Kees van der Burg Aad Hortensius, Arend Parlevliet, Andre Hoek   27 leiding 1-76
1977 Vinkeveen Arend Hoek Kees van der Burg Aad Hortensius, Wim Meyvogel, Andre Hoek    27 leden 77
1978 Elburg Arend Hoek Kees van der Burg, Aad Hortensius Andre Hoek, Arend Parlevliet, Peter van der Perk   29 leden 77
1979 Vinkeveen Arend Hoek Kees van der Burg, Aad Hortensius Arend Parlevliet, Peter van der Perk   30 leden 1-79
1980 Biesbosch Arend Hoek Kees van der Burg, Aad Hortensius, Arend Parlevliet Bouwe Guyt, Jaap Schaap   28 leden 1-80, 1-80
1981 Alkmaar Arend Hoek Kees van der Burg, Aad Hortensius, Arend Parlevliet Bouwe Guyt, Jaap Schaap, Leendert Verdoes, D. van Egmond   24 leden 1-81
1982 Elburg Arend Hoek Kees van der Burg, Aad Hortensius, Arend Parlevliet Bouwe Guyt, Jaap Schaap, Leendert Verdoes     leden 1-82
1983 Nieuwkoop Andre Hoek Arend Parlevliet, Bouwe Guijt, Leedert Verdoes Jaap Schaap, Arie van Rijn, Wim Kalee   25 leden 1-83
1984 Vinkeveen Andre Hoek Arend Parlevliet, Bouwe Guijt, Leedert Verdoes Jaap Schaap, Arie van Rijn, Wim Kalee   28 leden 1-84
1985 Biesbosch geen Arend Parlevliet, Bouwe Guyt, Leen Verdoes, Arie van Rijn, Harm Schaap Jaap Schaap, Maarten Verdoes   26 leden 2-85
1986 Vinkeveen geen Arend Parlevliet, Bouwe Guyt, Arie van Rijn, Harm Schaap Maarten Verdoes, Marcel Koelewijn   27 leden 1-86
1987 Langweer Bouwe Guijt Arie van Rijn, Harm Schaap Maarten Verdoes, Marcel Koelewijn, Dirk Zwitser   25 leden 1-87
1988 Nieuwkoop Bouwe Guijt Arie van Rijn, Harm Schaap       Bouwe e.a.
1989 NaWaKa Roermond Bouwe Guijt Arie van Rijn, Harm Schaap       Bouwe e.a.
1990 Sail Amsterdam Bouwe Guijt Arie van Rijn, Harm Schaap       Bouwe e.a.
1991 Elburg Bouwe Guijt Arie van Rijn        Bouwe e.a.
1992 Nieuwkoop Harm Schaap Andre v.d. Oever Bob van der Plas, Gijsbert Verdoes, Peter van Rossum, Maurits Ruis     Bouwe e.a.
1993 Langweer Harm Schaap Andre v.d. Oever Bob van der Plas, Gijsbert Verdoes, Peter van Rossum, Maurits Ruis     Bouwe e.a.
1994 Vinkeveen Andre v.d. Oever Bob van der Plas       Bouwe e.a.
1995 Biesbosch Andre v.d. Oever Bob van der Plas Arie Spaanderman     Bouwe e.a.
1996 Nieuwkoop Andre v.d. Oever Bob van der Plas       Bouwe e.a.
1997 Terhorne Andre v.d. Oever Maurits Ruis, Bob van der Plas       Bouwe e.a.
1998 Westeinder Maurits Ruis Dirk van Baaren, Johan Doets, Henk Krijgsman, Bob van der Plas, Martin Pompe, Edwin de Wilt, Kees Zwaan     21 leden 7-98
1999 Biesbosch Maurits Ruis Johan Doets, Edwin de Wilt, Martin Pompe,  Dirk van Baaren, Kees Zwaan     Bouwe e.a.
2000 Nieuwkoop Maurits Ruis Pieter van Delft, Johan Doets, Arend van den Oever, Edwin de Wilt, Kees Zwaan     24 leden 11-99
2001 Langweer Edwin de Wilt Peter Beekhuis, Pieter van Delft, Johan Doets, Steef Haasnoot, Kees Zwaan     20 leden 12-00
2002 Westeinder Edwin de Wilt Pieter van Delft, Johan Doets Peter Beekhuis, Kees Zwaan   13 leden 12-01
2003 Loosdrecht Pieter van delft Peter Beekhuis, Johan Doets, Mark Vooijs, Kees Zwaan     17 leden 12-02
2004 Biesbosch Pieter van delft Peter Beekhuis, Arjan Pols Mark Vooijs, Stefan Spaanderman, Lambert v/d Plas      
2005   Pieter van delft Peter Beekhuis, Arjan Pols Hans van der Kraan, Bart Vooijs, Mark Vooijs